АКС на казахском

Алматы байланыс колледжі мемлекеттік грант негізінде жұмысшы мамандықтарына қабылдауды жүзеге асырады

Құрметті талапкерлер! Алматы байланыс колледжі мемлекеттік грант негізінде жұмысшы мамандықтарына қабылдауды жүзеге асыратынын қуана хабарлаймыз! АБК-нің жұмысшы мамандықтарында оқудың 40% колледж қабырғасында меңгерілетін теория мен 60% өндірісте өтетін тәжірибеден тұрады.

Студенттер тәжірибені «Қазақтелеком» АҚ, «Аспантелеком» ЖШС, «Алатау» технопаркі ЖШС, «IT Support» ЖШС, «BT com communications» ЖШС сияқты компанияларда өтеді.

Қабылдау келесі мамандық бойынша жүзеге асырылады:

«Радиотехника, электроника және телекоммуникациялар»
* біліктілігі - «Телекоммуникациялық жабдықтар мен байланыс арналарын Электромонтаждаушы-реттеуші».

* қазақ тілінде білім алатын топтар үшін 2️⃣5️⃣ грант

9 сынып негізінде оқу мерзімі: 2 жыл

* Мемлекеттік грант негізінде студенттер тегін білім алып қана қоймай, шәкіртақы мен тегін тамақпен қамтамасыз етіледі.

Қабылдау комиссиясы: Рысқұлбеков көшесі, 28
Жұмыс уақыты: 09:00 — 18:00