Алматы байланыс колледжі

1930 жылы негізі қаланды

Басты бет / Талапкерлерге / Мамандықтар

10150100 Туризм

Біліктілік – 4S10150105-Гид (гид-аудармашы)
Гид-аудармашы мамандығы қазіргі еңбек нарығында сұранысқа ие. АБК-дағы «Туризм» мамандығы кәсіби гид-аудармашыларды даярлауға бағытталған.

Алматы байланыс колледжінде оқу кезінде студенттер шет тілдері, тарих және мәдениет саласындағы өздерінің кәсіби құзыреттерін арттырады.

«Туризм» бағытының түлектері гид және гид-аудармашы біліктілігін алады. Гид-аудармашының функциясына туристерді сүйемелдеу, оларды елдің салт-дәстүрлерімен және мәдениеттерімен таныстыру, шетелдік қонақтарға бейтаныс қалада жүруге көмектесу кіреді.

Колледжде оқуын аяқтағаннан кейін түлек:
 білікті гид-аудармашы болады;
 кәсіби және іскерлік мүдделер саласында тілдік және мәдениетаралық құзыреттердің деңгейін арттыру;
 туризм саласындағы ұйымдастырушылық қызметтің әмбебап дағдыларын меңгереді.

Туризм саласында білікті маман болу үшін талапкер осы мамандық бойынша Алматы байланыс колледжіне түсіп, 2 жыл 10 ай білім алуы керек.

Оқу мерзімі: 9 сынып негізінде-2 жыл 10 ай

Оқу ақысы: 450 000 тг.

Оқыту түрі – күндізгі, сырттай
Оқыту тілі – қазақ тілі, орыс тілі